شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

واتساپ : ویژگی Collections چیست و چگونه کار می کند؟

فهرست مطالب

قابلیت Collections در واتساپ :

در سال های اخیر فیسبوک تلاش های زیادی در زمینه توسعه تجارت الکترونیک انجام داده است و جدیدا از قابلیت Collections در واتساپ رونمایی کرده است.خالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا این قابلیت را بررسی کنیم.

ویژگی Collections چیست و چگونه کار می کند؟

فیسبوک سال هاست که در فکر کسب در آمد از پلتفرم واتساپ می باشد.در سال گذشته فیسبوک دو قابلیت جدید به نام های سبد خرید و کاتالوگ را منتشر کرد.در حال حاضر این قابلیت برای شرکت واتساپ نیز در حال بررسی می باشد.و کاربران واتساپ می توانند با استفاده از چت های خود خرید نمایند.و برای راحتی کاربران فیسبوک فهرست های طبقه بندی شده را ایجاد نموده تا کاربران راحت تر از این محیط استفاده نمایند.

قابلیت Collections در واتساپ :

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد،از قابلیت های جدید فیسبوک می توان به فراهم آوردن امکان خرید راحت تر اشاره کرد.تا شرکت ها و کسب و کارها بتوانند با استفاده از لوازم دسته بندی شده و با توجه به نیاز کاربران بتوانند محیطی را برای خرید فراهم نمایند.و کاربران مجبور به جستجوی محصولات مورد نیاز خود نباشند.در این قابلیت کاربران با فهرست های کلی روبرو نیستند، و در دسته بندی کلی، زیر مجموعه های جزئی تری وجود دارد.به عنوان نمونه در دسته بندی پیراهن مردانه، پیراهن و شلوار وجود دارد.

واتساپ : ویژگی Collections چیست و چگونه کار می کند؟
ویژگی Collections

 

در یک گزارش واتساپ در خصوص این قابلیت اعلام نموده است که:

ما قصد داریم که برنامه واتساپ را به بهترین شکل برای خرید کالاها و خدمات و ارتباط کسب و کارها با مشتریان خود تبدیل نماییم. به همین علت روش‌های تجارت در واتساپ را برای شما آسان‌تر می کنیم.

در سال های اخیر فیسبوک برای توسعه و گسترش تجارت الکترونیک تلاش های زیادی نموده است.از جمله این تلاش ها که به ویژگی های واتساپ اضافه شده است.قسمت شاپ یا فروشگاه می باشد که کاربران می توانند قبل از خرید کالا با فروشنده صحبت کنند.

نظر شما مخاطبان عزیز در مورد ویژگی Collections چیست؟نظرات خود را در قسمت کامنت ها با مارکتور در میان بگذارید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *