شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

واتساپ :فعالیت روی گزینه جدیدی برای Last Seen و قابلیت جستجو طبق تاریخ

فهرست مطالب

طبق گزارشات اعلام شده واتساپ در حال کار روی دو ویژگی جدید است،  که این دو قابلیت امکاناتی را برای کاربران ایجاد می کند با ما همراه باشید تا Last Seen و قابلیت جستجو طبق تاریخ را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد واتساپ در حال کار روی دو ویژگی جدید است که اولین قابلیت موجب نمایش قسمت Last Seen برای مخاطبانی است که قصد توقف آن را ندارید و ویژگی دوم موجب راحتی جستجو در چت ها مطابق تاریخ را فراهم می کند.

طبق گزارش وب‌سایت WABetaInfo، اعلام کرده که ابزار حریم خصوصی واتس‌اپ به کاربران امکان می‌دهد به‌طور کامل معیین کنند که قصد دارند چه فردی آخرین زمان فعالیتشان در این پیام‌رسان را مشاهده نکند. همانطور که می دانید فعلا می‌توان قسمت Last Seen، تصویر پروفایل و About را به گونه ای تنظیم کرد که تمام کاربران و مخاطبان دسترسی کامل به این اطلاعات داشته باشند یا هیچ مخاطبی آن‌ها را مشاهده نکند.

واتساپ :فعالیت روی گزینه جدیدی برای Last Seen و قابلیت جستجو طبق تاریخ
قابلیت جستجو طبق تاریخ
اما در آینده ای نزدیک قابلیت جدیدی به این قسمت اضافه می شود که در زمان نمایش اطلاعات به مخاطبان قادر به مشخص کردن این مورد باشید که کدام مخاطب این اطلاعات را نبیند.این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که فعالیت خود را از کسانی که نمی خواهند ببیند ، پنهان کنند.ولی لازم به ذکر است بدانید اگر شما این گزینه Last Seen را برای مخاطبی فعال کنید متقابلا شما نیز نمی توانید Last Seen او را ببینید.
 از ابتدای ماه نوامبر واتساپ در حال کار روی ویژگی است که در آن جستجو در چت بر اساس تاریخ است، یعنی اگر به دنبال یک گفتگو در یک زمان مشخص هستید با این قابلیت می توانید پیام مورد نظر را به راحتی پیدا کنید.، فقط باید در هنگام جستجو روی گزینه تقویم ضربه زده و با استفاده از گزینه های موجود زمان مورد نظرتان را مشخص کنید.
واتساپ :فعالیت روی گزینه جدیدی برای Last Seen و قابلیت جستجو طبق تاریخ
قابلیت جستجو طبق تاریخ

 

جالب است بدانید که گزینه های Last Seen در حال حاضر در دسترس کاربران IOS  است.اما در آینده نزدیک این قابلیت در دسترس تمام کاربران اندروید قرار خواهد گرفت،ضمنا کاربران می توانند با استفاده از قابلیت اول سطح امنیت حریم خصوصی را افزایش داده و کنترل بیشتری در مورد حضور خود در این پلتفرم داشته باشند.همچنین واتساپ لیست پلتفرم هایی را که به زودی از پشتیببانی این شرکت خارج می شود اعلام کرده است.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *