یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

سه ویژگی جذاب برای نسخه اندروید واتساپ

فهرست مطالب

به تازگی واتساپ در نسخه بتای خود ویژگی جدیدی برای کاربران اندروید خود ارائه داده است، که آشنایی با این ویژگی خالی از لطف نیست با ما همراه باشید تا سه قابلیت جذاب برای نسخه اندروید واتس‌اپ را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

معرفی سه قابلیت جدید واتساپ :

به گزارش t3، به زودی نسخه واتساپ ویژگی جذاب جدیدی را دریافت می کند و این نرم افزار را از تکراری بودن بیرون می آورد.البته این قابلیت ها برای نسخه بتای واتساپ ارائه شده و به زودی برای نسخه دائمی این پیام رسان عرضه خواهد شد.

ویژگی اولین قابلیت مربوط به طراحی جدید برای کنترل نرم افزار می باشد. فعلا اگر کاربری لینکی را از اینستاگرام و یا فیسبوک برای مخاطب خود در واتسساپ ارسال نماید، مخاطب می تواند با کمک قابلیت تصویر در تصویر به مشاهده لینک ارسالی بپردازد.و این ویژگی جدید موجب شد تا دیگر فرمت ها نیز در واتساپ قابلیت پخش تصویر در تصویر را به دست آورند.

با طراحی جدید واتساپ و ویژگی تصویر در تصویر چت ها رنگ و لعاب تازه ای به نوار کنترل داده است.و کاربران با استفاده از نوار کنترل جدید می توانند محتوا را متوقف و یا ادامه دهند.قبلا این نوار کنترل فقط برای ویدئوهای یوتیوب فعال بود ولی واتساپ در تلاش است تا این ویژگی را برای دیگر ویدئو های عرضه شده پشتیبانی کند.

واتساپ : ارائه سه ویژگی جذاب برای نسخه اندروید واتساپ
سه قابلیت جذاب برای نسخه واتساپ
ویژگی دوم مربوط به استاتوس و به روز رسانی آن است. بدین صورت کاربران با استفاده از این ویژگی جدید قادر به رفع مشکلاتی که در ویرایش استاتوس‌ها داشته اند و آن استاتوس را پست کرده اند می باشند. این ویژگی هنگامی مفید است که در زمان تایپ استاتوس کلمه ای را به اشتباه تایپ می‌کنید و باید بازگردید و اشتباه تایپی را تصحیح نمایید.کاربران با استفاده از این ویژگی به سرعت و به راحتی می توانند استاتوس اشتباه پست شده را پاک نمایند. هرچند کاربران در حال حاضر نیز می توانند استاتوس را حذف نمایند ولی این قابلیت برای مواقعی که باید به سرعت استاتوس حذف و پاک شود بسیار مفید است.آخرین ویژگی مربوط به استاتوس های کاری می باشد و کاربران می توانند به ضربه روی تصویر پروفایل در صفحه business info’ به راحتی به مشاهده استاتوس های حساب های کاربری تجاری بپردازند. این ویژگی برای به روز بودن در مورد جدید ترین اخبار کسب و کارهای محلی بسیار مفید است.
امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *