یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

واتساپ: قابلیت اجرای واتساپ روی چند دستگاه

فهرست مطالب

قابلیت اجرای واتساپ :

گزارشات و شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه به زودی قابلیت اجرای واتساپ روی چند دستگاه امکان پذیر می شود.و جزئیات دقیق تری از نحوه عملکرد قابلیت جدید واتساپ فاش شده است.با ما همراه باشید.

در سال 2020 گزارشی منتشر شد که واتساپ بر روی ویژگی جدیدی در حال کار و آزمایش است.تا کاربران به راحتی بتوانند با یک حساب کاربری روی چند دستگاه از واتساپ استفاده کنند. در ماه گذشته گزارشات جدیدی منتشر شد که ادعا کردند؛مبنی بر انتقال تاریخچه چت واتساپ بین اندروید و ios راحت تر و ساده تر می شود. و این گزارش به نوعی اعلام کرد که ویژگی جدید واتساپ به مرحله منتشر شدن و ارائه نزدیک است.و اندروید پلیس نیز در هفته های گذشته جزئیات بیشتری در باره نحوه عملکرد این ویژگی واتساپ منتشر کرده است.

جزئیات دقیق تری از قابلیت اجرای واتساپ روی چند دستگاه فاش شد.
قابلیت اجرای واتس آپ

 

همگام سازی مکالمات بین دو دستگاه :

به توجه به نسخه بتای ۲.۲۱.۱۰.۶ می توان به این نتیجه رسید که کاربران واتساپ چگونه در آینده می توانند مکالمات بین دو دستگاه را همگام سازی کنند.البته بعد از انتشار خبر قابلیت اجرای واتساپ روی چند دستگاه افراد تصور کردن که چت ها از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل می شود.اما ظاهرا چت های دو دستگاه به طور مدام همگام سازی می شود.جالب است بدانید فرآیند همگام سازی شامل پیام های سنجاق شده و ستاره دار نیز می شود.و جالب تر اینکه حذف یک پیام روی یک دستگاه موجب حذف پیام روی دستگاه دیگر نمی شود،مگر آن پیام را برای همه گیرندگان حذف کنید.

آیا نسخه قابلیت جدید واتساپ در دسترس است ؟

ویژگی جدید واتساپ در مرحله آزمایش و توسعه است و نسخه آن در دسترس کاربران نیست،حتی برای کاربران نسخه بتا.اما شنیده ها حاکی ا ز آن است که به زودی قابلیت امکان استفاده واتساپ روی چند دستگاه رخ می دهد.همانطور که میدانید رقیب سرسخت واتساپ،یعنی تلگرام از سرورهای ابری استفاده می کند.و به راحتی تمام تنظیمات و فایل ها در بین همه دستگاه ها همگام سازی می شود.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *