یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

واتساپ: عواقب عدم موافقت با شرایط حریم خصوصی واتس اپ چیست؟

فهرست مطالب

حریم خصوصی و شرایط واتس آپ :

چند ماه پیش در مورد شرایط جدید حریم خصوصی واتس اپ صحبت کردیم و از امروز 1 هفته دیگر باقی مانده تا شرایط واتس اپ اجباری شود، این شبکه پیام رسان که تحت تملک فیسبوک است ،با انتشار یک اعلامیه رسمی ، شرایط، قوانین  و عواقب افرادی که با شرایط حریم خصوصی واتس اپ کنار نیایند چیست؟یعنی اگر تا 25 اردیبهشت 1400 کاربران با شرایط حریم خصوصی واتس اپ دید Whatsapp موافقت نکنند! چه اتفاقاتی برایشان رخ می دهد و عواقب عدم موافقت با شرایط حریم خصوصی واتس اپ چیست ؟ با ما همراه باشید.

عواقب عدم موافقت با شرایط حریم خصوصی واتس اپ :

پیام رسان واتس اپ در وب سایت رسمی خود توضیح داده است ،افرادی که شرایط و خط مشی راز داری  این پیام را نمی پذیرند دچار چه عواقب و مشکلاتی خواهند شد و واتس اپ چگونه با آنها برخورد خواهد کرد.

مشاهده پیام یاد آوری مداوم :

کاربرانی که شرایط جدید واتس اپ را نپذیرند،در ابتدا نرم افزار این پیام رسان اعلانی مبنی بر درخواست پذیرش برایشان به نمایش می گذارد و بعد از گذشت چند هفته ،کاربران به طور مداوم این اعلان را مشاهده خواهند کرد.

برای کسانی که ترجیح می دهند شرایط به روز شده شرکت را نپذیرند، ابتدا نرم افزار واتس اپ همچنان اعلانی را برای درخواست پذیرش نشان می دهد. پس از گذشت چند هفته، کاربران یک یادآوری مداوم مشاهده می کنند.و وقتی کاربران به طور مدام این اعلان یادآوری را مشاهده نمایند،عملکرد محدود برنامه WhatsApp به حالت limited functionality  تغییر می کند.

عواقب عدم موافقت با شرایط حریم خصوصی واتس اپ چیست؟
عواقب عدم موافقت

حالت limited functionality  در واتس اپ چیست؟

در حالت limited functionality کاربر دیگر نمی تواند به قسمت لیست چت های خود دسترسی داشته باشد.

یعنی کاربر در صورت دریافت پیام فقط از طریق نوتیفیکیشن ها می توانند پیام را باز و به پیام پاسخ دهند.این کاربران به هیچ عنوان نمی توانند تماس صوتی یا تصویری برقرار کنند.حتی تماس ها را نیز نمی توانند دریافت کنند.و بعد از گذشت چند هفته کاربران دیگر هیچ پیامی دریافت نمی کنند.

علت تعیین چند هفته از طرف واتس اپ چیست ؟

علت چند هفته مهلت واتس اپ به کاربران مناطق جغرافیایی مختلف است.و بر اساس مناطق مختلف سکونت کاربران متفاوت است.و تاریخ ذکر شده در واتس اپ 25 اردیبهشت 1400 با این بازه زمانی هنوز مشخص نیست.

آیا حساب کاربری واتس اپ من پاک خواهد شد؟

پیام رسان واتس اپ به کاربران خود اطمینان داده است که به هیچ عنوان با قبول نکردن شرایط حریم خصوصی این پیام رسان ،حساب کاربری شان حذف نخواهد شد، و این پیام رسان بعد از گذشت چند هفته از تاریخ 25 اردیبهشت 1400 غیر فعال خواهد شد.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *