شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

یوتیوب :نکاتی برای کسب درآمد در youtube

فهرست مطالب

کسب درآمد در یوتیوب بسیار آسان و راحت است،و باید یکسری قوانین یوتیوب را رعایت کنید و برای اینکه کانال شما محلی برای کسب درآمد داشته باشد.باید دو شرط یوتیوب را حتما رعایت کنید

داشتن1000 مشترک (Subscribe)

4000 دقیقه نمایش فیلم در یوتیوب

و نکته مهم در این برنامه فقط باید در طول 1 سال این دو شرط را حتما رعایت کنید و یوتیوب به 1 سال فعالیت اخیر شما توجه زیادی دارد.

روش های جذاب و عالی کسب درآمد در یوتیوب که نمی دانستید!!!
درآمد در یوتیوب

یوتیوب استودیو چیست؟

بعد از اینکه دو شرط اصلی یوتیوب را رعایت کردید و به این شرایط رسیدید، به قسمت یوتیوب استودیو خود مراجعه و درخواست بررسی را اعلام نمایید.سپس صبر کنید تا کانال شما توسط یوتیوب تایید شود.بعد از تایید به راحتی میتوانید برای فیلم های خود تبلیغ بگذارید و درآمدزایی کنید.

آیا از یوتیوب در ایران هم می توان کسب درآمد کرد؟

همانطور که می دانید به علت تحریم ها امکان کسب درآمد از یوتیوب وجود ندارد.به علت مشکلاتی در زمینه برداشت و جابجایی پول.

برای انجام امور مالی حتما باید حساب ادسنس گوگل(Google AdSense) داشته باشید.و ایجاد این حساب در ایران وجود ندارد.اما اگر شما دوست و یا آشنایی در خارج از کشور دارید.می توانید از دوست عزیز خود بخواهید تا حسابی به نام خود ایجاد نماید تا شما به راحتی از این حساب استفاده نمایید.اما مراقب باشید تا مورد سوء استفاده قرار نگیرید.چون امکان دارد پولی به شما پرداخت نکنند.

روش های جذاب و عالی کسب درآمد در یوتیوب که نمی دانستید!!!
درآمد در یوتیوب

آدرس و حساب بانکی دقیق:

همه به راحتی می توانند در گوگل ادسنس ثبت نام کنند.اما هنگام افتتاح حساب گوگل ادسنس از شما یک آدرس و حساب بانکی می خواهد،و همانطور که می دانید آدرس و حساب بانکی ایران مورد تایید یوتیوب نیست.اما به روش های قانونی و درست می توانید یک آدرس و حساب بانکی در ادسنس گوگل ایجاد نمایید .اما فکر دور زدن یوتیوب را به مخیلیه خود راه ندهید.چون در یوتیوب الگوریتم هایی دارد که هر روز به روز تر می شوند و می توانند مچ شما را بگیرند و زحمات شما دود می شود.

سابسکرایب فیک:

خیلی از افراد تصور می کنند که در یوتیوب هم می توانند از سابسکرایب فیک (بازدید کننده)استفاده کنند.اما در یوتیوب این امکان نزدیک به صفر است،چون یوتیوب در زمان کسب درآمد شما این کار را انجام می دهد.یوتیوب بازدید و تعداد سابسکرایب را بررسی می کند و از هزینه شما کسر می کند.

رعایت نکته های مهم در کسب درآمد یوتیوب:

توصیه می کنیم درآمدزایی در یوتیوب را حتما جدی بگیرید.و از همین لحظه شروع کنید.

امکان خرید کانال شما صد درصد وجود دارد،پس دست به کار شوید.

البته می دانیم که درآمد زایی در یوتیوب در ایران کمی سخت است.

تلاش کنید که 1000 سابسکرایب اصل و 4000 ساعت نمایش ویدئو در یوتیوب داشته باشید.

برای موفقیت در یوتیوب صبر و حوصله داشته باشید.

روش های جذاب و عالی کسب درآمد در یوتیوب که نمی دانستید!!!
درآمد در یوتیوب

موفقیت در یوتیوب:

اکثر افراد در سال های اول و دوم به موفقیت رسیده اند.پس ناامید نشوید،اگر در ماه های اول استقبالی از ویدئو های شما نمی شود.

تبلیغ زیادی در کانال ممنوع:

اشتباه زیادی که متاسفانه انجام می دهند،این است که در کانال خود تبلیغ زیادی می گذارند و این کار باعث اذیت شدن کاربران خواهد شد و این مورد اصلا به صلاح کانال نیست.پس در هنگام تبلیغ در یوتیوب به زمان ویدئو خود توجه داشته باشید.

گفتارپایانی:

دوستان عزیز در این مقاله سعی شد روش های جذاب و عالی کسب درآمد در یوتیوب برایتان معرفی شود .امیدوارم با استفاده از این روش های جذاب و عالی بتوانید بالاترین درآمد را از یوتیوب داشته باشید.موفق باشید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *