یا اباعبدالله الحسین

Search
Close this search box.

اینستاگرام: 15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش follower اینستاگرام

فهرست مطالب

همانطور که می دانید اینستاگرام از روزی که پدید آمد به عنوان یک بازی برای سرگرمی کودکان و نوجوانان شد اما به سرعت باورنکردنی و خیره کننده ای تبدیل به یک ابر قدرت در زمینه بازاریابی،خرید و فروش در تمام  زمینه ها شد به طوری که هر فرد از خانواده برای تامین کوچکترین وسایل مورد نیازش به پیج مخصوص آن سر می زند،و آن را به صورت آن لاین و اینترنتی سفارش می دهد.در این مطلب 15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالوور در این شبکه  اجتماعی بیان می شود.

15 تکنیک و ترفند جذاب :

 

1- استفاده از هشتگ شناخته شده:

با استفاده از هشتگ های اختصاصی و شناخته شده مخصوص خودتان می توانید در بین رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید و به همین راحتی فالوورهای زیادی جذب پیج خود کنید.مخصوصا اگر هشتگ به نام برند و شرکتتان باشد. از هشتگ های کمپین غافل نشوید.چون اغلب فالوورها از این هشتگ ها استفاده می کنند و دنبال کنندگان آنها نیز می توانند از طریق آنها شما را پیدا می کنند.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

2- تبلیغ هشتگ اختصاصی:

شما وقتی می توانید به کسب موفقیت و در آمد بالا برسید که یک برند و هشتگ مخصوص خود داشته باشید، با ساختن یک برند و هشتگ اختصاصی نیمی از راه را رفته اید.اما اینکه فقط هشتگ اختصاصی خود رادر پروفایل بگذارید اصلا کار جالبی نیست.بهتر است هشتگ خود را در بنرهای تبلیغاتی،استندهای فروشگاهی و هرجا  که فکرش را می کنید هشتگ خود را تبلیغ کنید.بیلبوردها و استندهای خیابانی تبلیغات روی اتوبوس ها می توانید بهترین گزینه برای تبلیغ و دیدن هشتگ و برند شما باشد. فراموش نکنید از دوستان و مردم هم می توانید درخواست کنید که هشتگ شما را استوری کنند.

3- استفاده از هشتگ اختصاصی صنعت خود:

قطعا شما اگر در اینستاگرام فعالیت می کنید.فالوورهایی دارید که شما را دنبال می کنند،پس قطعا باید کاری کنید که تعداد فالوورهای شما بیشتر شود و استفاده از هشتگ های اختصاصی صنعت خودتان باعث می شود،که مخاطبان شما به راحتی شما راپیدا کنند.سعی کنید در کسب و کارتان خاص باشید و همیشه ایده های نو و خاص داشته باشید.وقتی هشتگ شما خاص باشد به راحتی در بین رقبا شناخته تر می شوید و اکانت شما را به راحتی پیدا می کنند.

4- برای افزایش فالوور خستگی ناپذیر باشید:

هنگامی که در مورد کپشن صحبت می کنیم،باید فکر و ذهنتان کمی فراتر از هشتگ های تک کلمه ای باشد.از هشتگ های به درستی و عالی استفاده کنید.هرگز کپشن را با هشتگ ترکیب نکنید.حتما در داستان های خود از هشتگ استفاده کنید.از نکته های طنزآمیز و مثل های جالب هر کشور استفاده کنید.

5- هشتگ های مرتبط با اتفاقات روز را ندیده نگیرید:

در نوشتن هشتگ ها از هشتگ های که مردم در طول روز با آن سرو کار دارند و ذهنشان درگیر این مطالب است غافل نباشید،هشتگ های مانند؛سمینارها،کارگاه آموزشی،مسائل ورزشی،اتفاقات مهم کشورها و خاورمیانه و…. را با هشتگ منتشر کنید.گاهی اوقات می توانید از عکس هایی که خودتان یا شرکتتان در آن مراسم حضور داشته اند عکس هایی منتشر کنید.مراسمات و… این کار شاید فالوورهای شما را افزایش ندهد اما باعث شناخته شدن برند شما شود.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

6- شرکت در همایش های عمومی:

در تمام پست ها،هشتگ های مربوط به برند و هشتگ های محبوب حتما استفاده کنید.هشتگ طولانی می تواند افراد بیشتری را جذب کند اما نه زیاد همیشه سعی کنید خاص و تک باشید.همیشه برای پیشرفت در شبکه های اجتماعی به یاد داشته باشید که از هشتگ های خاص و عام استفاده کنید و این نکته مهم را بدانید که هشتگ هایی عام و خاص مانند دو بال برای پرواز شما به اوج هستند.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

7- بیو بهترین افزایش دهنده فالوور:

در شبکه های اجتماعی پروفایل یکی از مهم ترین قسمت ها برای شناساندن شما به دیگران است.پس حتما روی پروفایل خود حساس باشید و دقت کنید،پروفایل خود را در صفحه اصلی سایتتان قرار داده و هرگز تغییر ندهید.هر 15 روز یکبار یک لینک جدید در قسمت بیو خود گذاشته و مخاطبانتان را را به مطالب جدیدی که درسایتتان منتشر کرده اید هدایت کنید.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

8- توصیف در کپشن ها فراموش نشود:

همانطور که می دانید،عکس ها به راحتی نمی توانن گویای مطلب باشند.سعی کنید در کپشن عکس های خود از کلمات جذاب و دوست داشتنی و آهنگ های جالب استفاده کنید.با این روش در مدت کوتاهی می توانید،فالوورهای زیادی جذب کنید.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

9- نقش اینفلوئنسرها را نادیده نگیرید:

برای اینکه با اینفلوئنسرها در ارتباط تنگاتنگ و تعامل زیادی باشید فقط کافیست به پروفایل آنها رفته و گزینه اعلان پست هایشان را روشن نمایید.تا هنگامی که پست جدید و یا لایو می گیرند به شما اطلاع داده شود.مزیت این کار این است که کم کم می توانید از آنها درخواست کنید تا محصول و خدمت شما را تبلیغ کنند و باعث افزایش فالوورهای شما می شود.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

10- حذف عکس های تگ شده ناخواسته از پروفایل:

همیشه سعی کنید محتوای مورد علاقه فالوورهایتان در پروفایلتان باشد.سعی کنید عکس هایی را که ناخواسته شما را تگ کرده اند در پروفایلتان پنهان کنید.چون دردسر پنهان کردن از پاک کردن کمتر است.

11-عکس هایی که تگ می شود حتما با تایید خودتان روی پروفایلتان قرار بگیرد:

یکی از مزیت های اینستاگرام این است که تا شما نخواهید و عکسی که در آن تگ شده اید مورد تایید شما نباشد نمی تواند به راحتی در پروفایل شما ظاهر شود و پست شود.پس کنترل پروفایلتان بسیار راحت است.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

12- همیشه سبک خودتان را داشته باشید:

همیشه به ما گفته اند و توصیه شده که خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو اما گاهی اوقات نباید به این توصیه عمل کرد.خصوصا در اینستاگرام شما باید از دیگران متمایز باشید.طراحی خاص و منحصر به فرد و مخصوص خود داشته باشید.افراد از پیج های  نا مرتب و شلخته خوششان نمی آید پس نظم را در سر لوحه کارتان قرار دهید.

13- منطقه ای اطراف خود را به خوبی شناسایی کنید:

به قسمت مپ گوشی خود رفته و کلید GPS را فعال نمایید،و سرچ نمایید در منطقه شهر و استان خود که هدف شما برای تبلیغ است رفته و تمام اتفاقات آن شهر و منطقه را رصد کنید.سپس نام منطقه را تایپ و تمام پست های تگ آن منطقه در اختیارتان قرار می گیرد و به افزایش فالوورهای شما کمک دو چندانی می کند.

14- ارتباط  با مخاطبان را نادیده نگیرید:

اینستاگرام مانند دیگر شبکه های اجتماعی یک رسانه نیست بلکه یک بستر مکالمه ای است.بهتر است همیشه با مخاطبان خود در ارتباط باشید و به پاسخ ها و نظرات آنها احترام بگذارید و جوی با آنها رفتار نمایید که این حس که آنها فکر می کنند با یک رباط روبرو هستند،از آنها دور شود.

15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالور در اینستاگرام
افزایش فالوور

15- برای افزایش فالوورها از هر هشتگی استفاده نکنید:

همه صاحبان کسب و کار در اینستاگرام می دانند که افزایش فالوور مساوی است با افزایش فروش و درآمد و تمام صاحبان کسب و کار در اینستاگرام از انواع هشتگ ها استفاده می کنند که تعداد فالوورهایشان را بالا می برد.اما فالوورهای هستند که شاید انتظارشان را برآورده نمی کند.این هشتگ ها را به شما معرفی  می کنیم.

follow#

fallowback#

fallowme#

اگر در کارتان به کیفیت اهمیت می دهید هرگز از این هشتگ ها استفاده نکنید،و همان 14 تکنیک جذاب را می توایند به راحتی اجاراء نموده و بازتابش را مشاهده نمایید. به شما توصیه می کنیم 15 تکنیک و ترفند جذاب برای افزایش فالوور را حتما در پیجتان به کارببندید.

منبع: گوگل و همیار سئو و آیتی رسان ووو …

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *