شهادت بزرگواران را به ملت عزیز ایران تسلیت می‌گوییم

Search
Close this search box.

واتس اپ :قابلیت تاییدیه از طریق تماس واتس اپ به زودی عرضه می شود

فهرست مطالب

قابلیت تاییدیه از طریق تماس واتس اپ :

طبق گزارش WABetaInfo، اعلام کرده که به زودی پیام رسان واتس اپ تصمیم دارد، تا قابلیت تاییدیه از طریق تماس واتس اپ را به پلتفرم خود اضافه نماید.

هنگامی که شما یک تلفن همراه هوشمند خریداری می کنید، و در حال بازیابی حساب و چت های واتس اپ خود هستید، در لحظه ورود، کد شش رقمی به منظور تایید اینکه شما صاحب اصلی و واقعی حساب کاربری هستید ، برای شما پیامک می شود.اما شرکت فیسبوک تصمیم دارد تا تاییدیه از طریق تماس واتس اپ را در جهت سهولت در پروسه وارد شدن به حساب کاربری به این پلتفرم اضافه کند.

تاییدیه تماس واتس اپ :

با استفاده از قابلیت تاییدیه از طریق تماس واتس اپ ،کاربران می توانند بدون دریافت پیامک 6 رقمی، گزینه دریافت تماس را فعال  کنند و واتس اپ یک تماس با شماره تلفن وارد شده گرفته و نیازی نیست کاربران به آن پاسخ دهند، چون به محض دریافت تماس، سیستم به طور خودکار پروسه تاییدیه را انجام می دهد و کاربر به حسابش هدایت می شود.

کاربران ios :

در صورت رونمایی رسمی از این ویژگی کاربران ios  نمی توانند از این قابلیت استفاده کنند.علت آن هم عدم اجازه دسترسی به برنامه های شخص ثالث در قسمت سابقه تماس ها در این سیستم عامل بر می گردد

پس این قابلیت فقط برای کاربران اندروید قابل استفاده و دسترسی است. و ناگفته نماند دسترسی به سابقه تماس ها برای کاربران اندروید ، هیچگونه خطری ندارد.

قابلیت تاییدیه از طریق تماس واتس اپ به زودی عرضه می شود.
قابلیت تاییدیه از طریق تماس

ورود به حساب کاربری با چند دستگاه :

همانطور که می دانید واتس اپ قصد دارد به زودی قابلیت ورود به حساب کاربری از طریق چند دستگاه را برای کاربران خود ایجاد کند و کاربران می توانند همزمان از حساب کاربری خود روی چند دستگاه متفاوت استفاده نمایند. چند هفته ای است که این شرکت قصد رونمایی و اضافه کردن این قابلیت را پیام رسان دارد، ولی به نظر می رسد به زودی شاهد رونمایی از این دو ویژگی و کاربردی به طور همزمان در این پلتفرم خواهیم بود.به نظر می رسد واتس اپ با این قابلیت ها سعی در بازگرداندن کاربران از دست رفته خود دارد. آیا موفق می شود ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز به این مطلب post

جستجو

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *